Urodziny w Ogrodzie

Wszystkich chętnych, pragnących przeżyć ten wyjątkowy dzień w niebanalnym miejscu, zapraszamy do Ogrodu Doświadczeń.

Proponujemy dwa tematy urodzin do wyboru:

W poszukiwaniu zaginionej szkatułki
Zamień się w poszukiwacza skarbów, wykonaj zadania, które czekają przy urządzeniach i odszukaj tajemniczą szkatułkę ukrytą na terenie Ogrodu Doświadczeń.

Wiek uczestników: 7-13 lat

Zostań detektywem
Rozwikłaj zagadkę kradzieży urodzinowego prezentu, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Na szczęście sprawca zostawił ślady, dzięki którym detektywi, stosując naukowe metody kryminalistyczne, mają szansę odnaleźć skradziony przedmiot. Wśród stosowanych metod – szyfry, tworzenie portretu pamięciowego, poszukiwanie śladów krwi, czy analiza odcisków palców.

Wiek uczestników: 8-14 lat

Każdy z uczestników urodzin może skorzystać z jednej atrakcji dodatkowej do wyboru:
  • kuli zorba
  • żyroskopu.
Koszt udziału: 35 zł/uczestnik. Minimalna ilość uczestników: 8.

Zapewniamy opiekę instruktora, który poprowadzi specjalne zajęcia oraz udostępniamy namiot na czas przyjęcia z dostępem do prądu elektrycznego, stołem i krzesłami. Ze względu na plenerowy charakter zajęć, ich atrakcyjność w znacznym stopniu zależy od warunków pogodowych.

Istnieje również możliwość zamówienia zestawu jedzeniowego w Ogrodzie Doświadczeń tj. ciepła przekąska (do wyboru francuski crepes na słodko lub słono, gofr lub zapiekanka) oraz porcja lodów MINIMELTS. Zestaw w cenie 18 zł/ osobę. Prosimy o dokonywanie rezerwacji poczęstunku pod numerem: 605 370 370.

PARKING
Najbliższy parking znajduje się na terenie Centrum Handlowego M1 i dzięki uprzejmości Dyrekcji Centrum jest dostępny dla naszych klientów również w niedziele niehandlowe (sektor 12). Prosimy poinformować o tym fakcie zaproszonych gości. Jednocześnie prosimy o kontakt z rezerwacją w sprawie dostawy urodzinowego poczęstunku.