Informacje dla grup zorganizowanych

Grupy zorganizowane (powyżej 10 osób) prosimy o rezerwację, której można dokonać w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 12 428 66 00 wew.11, lub drogą mailową ogrod[at]mim.krakow.pl. Potwierdzeniem rezerwacji jest e-mail wysłany do Państwa z adresu ogrod[at]mim.krakow.pl, zawierający szczegóły dokonanej rezerwacji.
W przypadku braku rezerwacji w systemie oraz braku jej potwierdzenia przez e-mail, Ogród Doświadczeń zastrzega sobie prawo do odmowy udostępnienia usługi, która wymaga rezerwacji.

Informacje w godzinach popołudniowych oraz weekendy pod nr telefonu +48 12 428 66 00 wew.655 lub 515 411 423

W momencie rezerwacji prosimy określić przybliżoną liczbę uczestników oraz ustalić ilość przewodników (1 przewodnik na grupę od 15 do 25 osób) i ewentualne usługi dodatkowe (np. lekcje).

Podstawą wizyty w Ogrodzie Doświadczeń jest zwiedzanie polegające na doświadczaniu sensorycznym – zwiedzający uczestniczą w eksperymentach z wykorzystaniem urządzeń, prezentujących różne zjawiska fizyczne i przyrodnicze.


Jeżeli poza zwiedzaniem są Państwo zainteresowani dodatkowymi zajęciami, wówczas również konieczna jest rezerwacja, co dyktowane jest względami organizacyjnymi.
Oprowadzanie grup zorganizowanych rozpoczynać się będzie  o następujących godzinach:
8:30, 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18,30.
Czas zwiedzania wynosi 90 minut. Lekcje dla grup trwają 30 minut.

Prosimy o punktualność. Sugerujemy przybycie 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.

 

Po przybyciu do Ogrodu należy zgłosić się do Kasy, podać liczbę uczestników (dzieci poniżej 3 roku życia, uczniowie, dorośli) i rodzaj biletów oraz usług, na które się Państwo decydują. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o przygotowanie danych koniecznych do wystawienia faktury.

Możliwe jest także zwiedzanie Ogrodu w grupie bez przewodnika, prosimy jednak, aby mimo to dokonywać rezerwacji zwiedzania na konkretną godzinę z uwagi na fakt, iż ilość osób mogących jednorazowo zwiedzać Ogród jest ograniczona. Uprzejmie informujemy, że pierwszeństwo przy instalacjach mają grupy z przewodnikiem.

 

ODWOŁANIE REZERWACJI
Prosimy o informację 14 dni przed zwiedzaniem, jeśli zdecydują się Państwo odwołać wizytę w Ogrodzie.

 
POSIŁEK
Istnieje również możliwość zamówienia posiłku w naszym Ogrodzie. Zapraszamy na francuskie crepesy, gofry, i zapiekanki, a także orzeźwiające lody MINIMELTS. Specjalna oferta skierowana jest do grup zorganizowanych, chcących zakończyć przyjemną edukację w Ogrodzie Doświadczeń posiłkiem (wszystkie naleśniki dla grup w cenie 9 zł). Prosimy o dokonywanie rezerwacji pod numerem: 605 370 370. Pełna oferta gastronomiczna dostępna na naszej stronie www, w zakładce DLA ZWIEDZAJĄCYCH/ POSIŁEK W OGRODZIE DOŚWIADCZEŃ.
 

INFORMACJE:
Zastrzegamy możliwość czasowego wyłączenia niektórych urządzeń ze względów bezpieczeństwa.
Siedziba główna Muzeum Inżynierii Miejskiej znajduje się przy ul. św. Wawrzyńca 15. Dojazd z Ogrodu Doświadczeń zajmuje do 30 minut.