Informacje dla grup zorganizowanych

Grupy zorganizowane (powyżej 10 osób) prosimy o rezerwację, której można dokonać w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 12 428 66 00 wew.11, lub drogą mailową ogrod[at]mim.krakow.pl. Potwierdzeniem rezerwacji jest e-mail wysłany do Państwa z adresu ogrod[at]mim.krakow.pl, zawierający szczegóły dokonanej rezerwacji.
W przypadku braku rezerwacji w systemie oraz braku jej potwierdzenia przez e-mail, Ogród Doświadczeń zastrzega sobie prawo do odmowy udostępnienia usługi, która wymaga rezerwacji.

Informacje w godzinach popołudniowych oraz weekendy pod nr telefonu +48 12 428 66 00 wew.655 lub 515 411 423

Zasady przyjmowania rezerwacji od biur podróży w Ogrodzie Doświadczeń.
Niezależnie od terminu rezerwacji biuro podróży powinno potwierdzić wizytę telefonicznie tydzień wcześniej. Brak potwierdzenia spowoduje anulowanie rezerwacji.

W momencie rezerwacji prosimy określić przybliżoną liczbę uczestników oraz ilość przewodników i ewentualne usługi dodatkowe (np. warsztaty). Ilością optymalną jest jeden przewodnik na nie więcej niż 20 osób (maksymalnie 25 osób). Podstawą wizyty w Ogrodzie Doświadczeń jest zwiedzanie polegające na doświadczaniu sensorycznym – zwiedzający uczestniczą w eksperymentach z wykorzystaniem urządzeń, prezentujących różne zjawiska fizyczne i przyrodnicze.

Jeżeli poza zwiedzaniem są Państwo zainteresowani warsztatami edukacyjnymi, korzystaniem z atrakcji dodatkowych (zorba, żyroskop, trampolina bungee), wówczas również konieczna jest rezerwacja, co dyktowane jest względami organizacyjnymi. Jednorazowo OD może zwiedzać łącznie 160 dzieci z grup szkolnych.
Oprowadzanie grup zorganizowanych rozpoczynać się będzie  o następujących godzinach:
9:00, 11:10, 13:20, 15:30, 17:40
Czas zwiedzania wynosi 90 minut. Warsztaty dla grup trwają 40 min.

Prosimy o punktualność.

Prosimy także o informację, jeśli zdecydują się Państwo odwołać wizytę w Ogrodzie.

Po przybyciu do Ogrodu należy zgłosić się do Kasy, podać liczbę uczestników (dzieci poniżej 3 roku życia, uczniowie, dorośli) i rodzaj biletów oraz usług, na które się Państwo decydują. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o przygotowanie danych koniecznych do wystawienia faktury.

Możliwe jest także zwiedzanie Ogrodu w grupie bez przewodnika, prosimy jednak, aby mimo to dokonywać rezerwacji zwiedzania na konkretną godzinę z uwagi na fakt, iż ilość osób mogących jednorazowo zwiedzać Ogród jest ograniczona. Uprzejmie informujemy, że pierwszeństwo przy instalacjach mają grupy z przewodnikiem.

Istnieje również możliwość zamówienia posiłku w naszym Ogrodzie. Zapraszamy na francuskie crepesy, gofry, i zapiekanki, a także orzeźwiające lody MINIMELTS. Specjalna oferta skierowana jest do grup zorganizowanych, chcących zakończyć przyjemną edukację w Ogrodzie Doświadczeń posiłkiem (wszystkie naleśniki dla grup w cenie 9 zł). Prosimy o dokonywanie rezerwacji pod numerem: 605 370 370. Pełna oferta gastronomiczna dostępna na naszej stronie www, w zakładce DLA ZWIEDZAJĄCYCH/ POSIŁEK W OGRODZIE DOŚWIADCZEŃ.
 
INFORMACJE:
  • W trakcie deszczu ze względów bezpieczeństwa zastrzegamy możliwość czasowego wyłączenia niektórych atrakcji dodatkowych z użytku (np. bungee trampolina – zasilana prądem).
  • Siedziba główna Muzeum Inżynierii Miejskiej znajduje się przy ul. św. Wawrzyńca 15. Dojazd z Ogrodu Doświadczeń zajmuje do 30 minut.
Sprawdź lokalizację siedziby głównej Muzeum Inżynierii Miejskiej.