pią 30.07.2021 Muzeum Inżynierii

I Krakowski przejazd kolorowych cyklistów

Zapraszamy na pierwszy w historii Krakowski Przejazd Kolorowych Cyklistów, który odbędzie się w ramach „Dni św. Wawrzyńca” - Weekend rodzinny. Nasz przejazd będzie nietypowy, bo zachęcamy uczestników do udekorowania swoich pojazdów i przebrania się jak najbardziej kolorowe stroje. Możecie udekorować rowery kwiatami, wstążkami, kosmicznymi elementami, pluszakami, elementami związanymi z symboliką Krakowa. Was samych również zachęcamy do przebrania się i wcielenia w rolę rowerowego bohatera!

pon 26.07.2021 Ogród Doświadczeń

Program zajęć edukacyjnych w sierpniu w Ogrodzie Doświadczeń

Poznamy kilka sposobów, które wywołują iluzję ruchu nieruchomych obrazków, wykonamy model zegara nocnego, spróbujemy obliczyć ile waży chmura.

pon 26.07.2021 Muzeum Inżynierii

Program zajęć edukacyjnych w sierpniu w MiM

W sierpniu czekają na Was m.in gry miejskie, spacery oraz wydarzenia w ramach „Dni św. Wawrzyńca'', a także pierwszy krakowski przejazd kolorowych cyklistów!

pon 30.11.-1 Muzeum Inżynierii

Strefa kreatywności otwarta!

Zapraszamy do Strefy kreatywności w Muzeum Inżynierii Miejskiej. To przestrzeń przygotowana do prowadzenia zajęć edukacyjnych przy użyciu klocków o dużych rozmiarach. Dzieci mogą zbudować swój własny świat, pełen obiektów zaprojektowanymi w ich wyobraźni. Klocki są bardzo funkcjonalne. Stwarzają możliwość wartościowej i rozwojowej zabawy. Sprzyja jej swobodna, nieskrępowana aktywność w specjalnie przygotowanej przestrzeni edukacyjnej.

pon 12.07.2021 Muzeum Inżynierii

Konkurs plastyczny “Mój przyjaciel Robot” 12 - 31 lipca

pon 12.07.2021 Muzeum Inżynierii

Wystawy ,,Więcej Światła'' oraz ,,Futuronauci'' pozostają zamknięte do odwołania.

Szanowni Państwo, wystawy ,,Więcej Światła'' oraz ,,Futuronauci'' pozostają zamknięte do odwołania.