śro 25.03.2020 Muzeum Inżynierii

Komunikat dotyczący odwołania Nocy Muzeów w Krakowie 2020

Z uwagi na panującą w Polsce epidemię koronawirusa, zamknięciem dla publiczności wszystkich instytucji kultury oraz wprowadzeniem przez rząd RP kolejnych zakazów i ograniczeń, planowana w terminie 15/16 maja tego roku NOC MUZEÓW W KRAKOWIE nie odbędzie się!

śro 25.03.2020 Muzeum Inżynierii

#Zostanwdomu z MiM

W czasie zagrożenia epidemicznego, gdy Muzeum Inżynierii Miejskiej jest nieczynne dla Zwiedzających, zapraszamy wszystkich sympatyków MiM do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam różne propozycje spędzenia czasu, ciekawe informacje i inspiracje.

pon 23.03.2020 Muzeum Inżynierii

Muzeum zamknięte dla odwiedzających do odwołania

W związku z decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie będzie nieczynne dla zwiedzających do odwołania. Odwołane zostają także wszystkie zajęcia edukacyjne organizowane w MIM. W okresie zamknięcia Muzeum dla zwiedzających, wykonywanie przez Muzeum zadań związanych z obsługą interesantów jest ograniczone do przyjmowania korespondencji w formie tradycyjnej na dziennik podawczy, który zostaje przeniesiony z sekretariatu Muzeum na stanowisko portierni oraz drogą mailową na adres: muzeum@mim.krakow.pl. Prosimy śledzić naszą stronę www oraz facebooka — będziemy Państwa informować o wszystkich zmianach.

pon 16.03.2020 Muzeum Inżynierii

Komunikat dotyczący rekrutacji

Informujemy, że w związku z sytuacją zwiększonego zagrożenia epidemiologicznego spotkania z kandydatami zostały wstrzymane.

śro 26.02.2020 Muzeum Inżynierii

FUTURONAUCI - ZAJĘCIA TOWARZYSZĄCE

Futuronauci to multimedialna wystawa edukacyjna, podczas której odwiedzający eksplorują elementy pojazdu kosmicznego i poznają kluczowe zagadnienia współczesnej inżynierii i przyszłość nauki.

wto 21.01.2020 Muzeum Inżynierii

Futuronauci - wystawa ponadczasowa już od 12 lutego!

Odkrywanie jego elementów będzie okazją do obserwacji zmian w różnych dziedzinach nauki i techniki oraz przewidywania, w jakich kierunkach się rozwiną. Edukacja łączy się z immersyjnym przeżyciem, kiedy zwiedzający swobodnie wędrują pośród futurystycznej aranżacji.