pią 30.07.2021 Muzeum Inżynierii

I Krakowski przejazd kolorowych cyklistów

Zapraszamy na pierwszy w historii Krakowski Przejazd Kolorowych Cyklistów, który odbędzie się w ramach „Dni św. Wawrzyńca” - Weekend rodzinny. Nasz przejazd będzie nietypowy, bo zachęcamy uczestników do udekorowania swoich pojazdów i przebrania się jak najbardziej kolorowe stroje. Możecie udekorować rowery kwiatami, wstążkami, kosmicznymi elementami, pluszakami, elementami związanymi z symboliką Krakowa. Was samych również zachęcamy do przebrania się i wcielenia w rolę rowerowego bohatera!

pon 26.07.2021 Muzeum Inżynierii

Program zajęć edukacyjnych w sierpniu w MiM

W sierpniu czekają na Was m.in gry miejskie, spacery oraz wydarzenia w ramach „Dni św. Wawrzyńca'', a także pierwszy krakowski przejazd kolorowych cyklistów!

pon 30.11.-1 Muzeum Inżynierii

Strefa kreatywności otwarta!

Zapraszamy do Strefy kreatywności w Muzeum Inżynierii Miejskiej. To przestrzeń przygotowana do prowadzenia zajęć edukacyjnych przy użyciu klocków o dużych rozmiarach. Dzieci mogą zbudować swój własny świat, pełen obiektów zaprojektowanymi w ich wyobraźni. Klocki są bardzo funkcjonalne. Stwarzają możliwość wartościowej i rozwojowej zabawy. Sprzyja jej swobodna, nieskrępowana aktywność w specjalnie przygotowanej przestrzeni edukacyjnej.

pon 12.07.2021 Muzeum Inżynierii

Konkurs plastyczny “Mój przyjaciel Robot” 12 - 31 lipca

pon 12.07.2021 Muzeum Inżynierii

Wystawy ,,Więcej Światła'' oraz ,,Futuronauci'' pozostają zamknięte do odwołania.

Szanowni Państwo, wystawy ,,Więcej Światła'' oraz ,,Futuronauci'' pozostają zamknięte do odwołania.

pią 18.06.2021 Muzeum Inżynierii

Zajęcia wakacyjne w MIM

Wakacje to czas zabawy i rozwijania swoich pasji w gronie rówieśników. Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia dwóch tygodni podczas zajęć edukacyjnych w Muzeum!