pią 18.06.2021 Muzeum Inżynierii

Zajęcia wakacyjne w MIM

Wakacje to czas zabawy i rozwijania swoich pasji w gronie rówieśników. Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia dwóch tygodni podczas zajęć edukacyjnych w Muzeum!

pią 11.06.2021 Muzeum Inżynierii

Wydarzenia w Muzeum w ramach 30. Festiwalu Kultury Żydowskiej

Od ponad 30 lat przełom czerwca i lipca to wyjątkowy czas celebracji kultury żydowskiej na krakowskim Kazimierzu. Siedziba Muzeum Inżynierii Miejskiej mieści się właśnie w tej dzielnicy, więc i my z radością włączamy się w to święto. W tym roku organizujemy warsztaty dla dzieci, nawiązujące tematycznie do światła i ognia - motywów przewodnich tegorocznej edycji festiwalu. Zapraszamy także na spacer po niezwykłym miejscu, jedynym na świecie, w którym ulica Bożego Ciała krzyżuje się z ulicą rabina Bera Meiselsa, co wiele mówi o rozpoczynającej się w 1335 roku historii tej części Starego Miasta.  Na dziedzińcu Muzeum zabrzmi jeden z festiwalowych koncertów i to u nas gościć będzie centrum wolontariatu. 

pią 11.06.2021 Muzeum Inżynierii

Wracają zajęcia edukacyjne w MIM!

Sprawdźcie jakie zajęcia edukacyjne przygotowaliśmy dla Was w czerwcu.

wto 08.06.2021 Muzeum Inżynierii

Spacery po Krakowskim Szlaku Techniki

Zapraszamy na wakacyjne spacery, który prowadzimy w ramach SPINarium(części projektu SPINaj Naukę). Dzięki otrzymanemu wsparciu z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki zabierzemy was w podróż po zabytkach naszego miasta.

pon 07.06.2021 Ogród Doświadczeń

Informacja o zajęciach edukacyjnych dla grup zorganizowanych

Do końca czerwca zajęcia edukacyjne/warsztaty i oprowadzania z przewodnikiem dla grup zorganizowanych nie odbędą się. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. 12 428-66-00 wew. 11.

wto 01.06.2021 Muzeum Inżynierii

Muzeum Inżynierii Miejskiej zostało wyróżnione w 14. edycji konkursu „Kraków bez barier.”

Nagrody wręczył wczoraj, 31 maja 2021 r., Andrzej Kulig, Zastępca Prezydenta Krakowa ds. Polityki Społecznej i Komunalnej, który gratulując laureatom, dziękował za tak ważne, potrzebne i warte naśladowania społeczne zaangażowanie.