Informacje dla grup zorganizowanych

Grupy zorganizowane (powyżej 10 osób) prosimy o rezerwację, której można dokonać w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 12 428 66 00 wew.11, lub drogą mailową ogrod[at]mim.krakow.pl. Potwierdzeniem rezerwacji jest e-mail wysłany do Państwa z adresu ogrod[at]mim.krakow.pl, zawierający szczegóły dokonanej rezerwacji.
W przypadku braku rezerwacji w systemie oraz braku jej potwierdzenia przez e-mail, Ogród Doświadczeń zastrzega sobie prawo do odmowy udostępnienia usługi, która wymaga rezerwacji.

Zasady przyjmowania rezerwacji od biur podróży w Ogrodzie Doświadczeń.
Niezależnie od terminu rezerwacji biuro podróży powinno potwierdzić wizytę telefonicznie tydzień wcześniej. Brak potwierdzenia spowoduje anulowanie rezerwacji.

W momencie rezerwacji prosimy określić przybliżoną liczbę uczestników oraz ilość przewodników i ewentualne usługi dodatkowe (np. warsztaty). Ilością optymalną jest jeden przewodnik na nie więcej niż 20 osób (maksymalnie 25 osób). Podstawą wizyty w Ogrodzie Doświadczeń jest zwiedzanie polegające na doświadczaniu sensorycznym – zwiedzający uczestniczą w eksperymentach z wykorzystaniem urządzeń, prezentujących różne zjawiska fizyczne i przyrodnicze.

Jeżeli poza zwiedzaniem są Państwo zainteresowani warsztatami edukacyjnymi, korzystaniem z atrakcji dodatkowych (zorba, żyroskop, trampolina bungee), wówczas również konieczna jest rezerwacja, co dyktowane jest względami organizacyjnymi. Jednorazowo OD może zwiedzać łącznie 160 dzieci z grup szkolnych.
Oprowadzanie grup zorganizowanych rozpoczynać się będzie  o następujących godzinach:
9:00, 11:10, 13:20, 15:30, 17:40
Czas zwiedzania wynosi 90 minut. Warsztaty dla grup trwają 40 min.

Prosimy o punktualność.

Prosimy także o informację, jeśli zdecydują się Państwo odwołać wizytę w Ogrodzie.

Po przybyciu do Ogrodu należy zgłosić się do Kasy, podać liczbę uczestników (dzieci poniżej 3 roku życia, uczniowie, dorośli) i rodzaj biletów oraz usług, na które się Państwo decydują. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o przygotowanie danych koniecznych do wystawienia faktury oraz adresu, na który ma ona zostać wysłana. Ze względu na fakt iż jesteśmy tylko oddziałem Muzeum, nie ma możliwości wystawienia faktury tego samego dnia. Otrzymują Państwo zatem paragon fiskalny bądź potwierdzenie zapłaty (druk KP – w przypadku wystawiania faktury).

Możliwe jest także zwiedzanie Ogrodu w grupie bez przewodnika, prosimy jednak, aby mimo to dokonywać rezerwacji zwiedzania na konkretną godzinę z uwagi na fakt, iż ilość osób mogących jednorazowo zwiedzać Ogród jest ograniczona. Uprzejmie informujemy, że pierwszeństwo przy instalacjach mają grupy z przewodnikiem.

Istnieje również możliwość zamówienia posiłku w naszym Ogrodzie. Zapraszamy na francuskie crepesy, gofry, i zapiekanki, a także orzeźwiające lody MINIMELTS. Specjalna oferta skierowana jest do grup zorganizowanych, chcących zakończyć przyjemną edukację w Ogrodzie Doświadczeń posiłkiem (wszystkie naleśniki dla grup w cenie 9 zł). Prosimy o dokonywanie rezerwacji pod numerem: 605 370 370. Pełna oferta gastronomiczna dostępna na naszej stronie www, w zakładce DLA ZWIEDZAJĄCYCH/ POSIŁEK W OGRODZIE DOŚWIADCZEŃ.
 
INFORMACJE:
  • W trakcie deszczu ze względów bezpieczeństwa zastrzegamy możliwość czasowego wyłączenia niektórych atrakcji dodatkowych z użytku (np. bungee trampolina – zasilana prądem).
  • Siedziba główna Muzeum Inżynierii Miejskiej znajduje się przy ul. św. Wawrzyńca 15. Dojazd z Ogrodu Doświadczeń zajmuje do 30 minut.
Sprawdź lokalizację siedziby głównej Muzeum Inżynierii Miejskiej.